Logistyka

W firmie Trans-Stal zajmuję się logistyką transportową, spedycją jak również koordynacją w wysyłkach towarów i usług montażowych.
Jesteśmy dobrze wyspecjalizowaną firmą w zakresie logistyki, transportu i spedycji w przewozach krajowych jak i międzynarodowych, oferujemy usługi  zarówno dla dużych jak i małych przedsiębiorstw.
Jako firma Transportowo – Spedycyjna stawiamy czoła każdemu zadaniu.
Chcąc sprostać wymaganiom naszych klientów oraz mając na uwadze aspekt ekologiczny, posiadamy nowoczesny tabor pojazdów, ciągników siodłowych spełniających normy emisji spalin EURO 5, naczepy uniwersalne i specjalistyczne o ładowności do 24 ton, przystosowanych do przewozu towarów nienormatywnych.
Mamy możliwości magazynowania, jak również przeładunku kontenerów, towaru, co jest dużym udogodnieniem przy wykonywanych usługach transportowych.
Naszą firmę cechuje rzetelność, solidność oraz jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie.  Powierzone nam ładunki docierają zawsze na czas i miejsce.
Nasze auta zwiedziły już wiele różnych miast w Polsce- dla nas nie ma rzeczy nie możliwych!
Zajmujemy się również spedycją lądową, nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji pod względem transportu drogowego i rozładunków towarów.
Współpraca z firmą Depo-Trans, która zajmuje się magazynowaniem kontenerów przyniosła dobre wyniki pod względem transportowym oraz logistycznym.
Świadczymy usługi  wysokiej jakości, dlatego tak istotne jest inwestowanie w nowoczesny tabor jak również rozwój pracowników, co czynimy nieustannie.
Podczas naszej kilkuletniej obecności na rynku transportowym zyskaliśmy duże uznanie zadowolonych klientów, a nasza marka staje się rozpoznawalna w całej Polsce.
W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji, służymy fachowym doradztwem w zakresie transportu drogowego.
Obecnym klientom dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem oraz dotychczasową współpracę.

Zapraszamy do współpracy !

Transport specjalistyczny

Multimedia
23 Lut
Video 2

23 Lut
Video 3

23 Lut
Video 1